Sakarya Tahta Kurusu İlaçlama

Sakarya Tahta kurusu ilaçlama fiyatları ile cazip ilaçlama şirketi olarak tecrübeli ve belgeli çalışanlarımızla hizmetinizdeyiz.

0 264 2113203  &  0 554 4424051

sakarya-tahta-kurusu-ilaclama
sakarya-tahta-kurusu-ilaclama

Sakarya Tahta Kurusu İlaçlama 

Tahtakurdu ile oldukça sık olarak karıştırılan tahtakurusu, yassı ve genellikle yarım santimetre boyutunda bulunan oldukça zararlı bir böcek türüdür.

Elma çekirdeğini geçmeyen boyutları ile fark edilmesi oldukça zor olan tahta kuruları, özellikle gece saatlerinde dışarı çıkması nedeniyle fark edilirliğini en az düzeye indirmekte olup

  • Ev,
  • Ofis ve
  • Otellerde bulunabilmektedir.

Bu alanlarda;

  • Dolap içi,
  • Yarıklar,
  • Duvar içi ve
  • Yatak başlıklarının arkasında yaşamlarını oldukça uzun süreler devam ettirebilmektedir.

Genellikle otellerde daha sık rastlanan tahtakurusu, eşya ve valizlerle eve taşınabileceği gibi, evcil hayvanlar vasıtasıyla da rahatlıkla bir yerden bir yere taşınabilmektedir. Tahtakuruları, tek seferde 200 civarında yumurta bırakarak, bir istila kolonisi oluşturabilmektedir. Dolayısıyla ev veya otel odalarında rastlanan bir tahtakurusu, yaklaşık 200 tane daha tahtakurusunun habercisi olmaktadır.

Oldukça uzun süre gıda almadan hayatta kalabilirken sık sık yeni yumurtalar yapmaları nedeniyle de oldukça zararlı bir böcek türü olan tahtakuruları için firmamız olarak tahta kurusu ilaçlama hizmeti sunmaktayız. Larvalarından yetişkinlerine kadar tüm tahtakuruları üzerinde etkili olan ilaçlama hizmetimiz ile bu istiladan oldukça kısa bir süre içerisinde tamamen kurtulmanızı sağlamaktayız.

Tahta Kurularının İlaçlanmasının Önemi

Mobilya ve eşyalar üzerinde oluşturduğu hasarların yanı sıra hastalık bulaştırma konusunda da oldukça etkili bir tür olan tahtakuruları, kişileri ısırarak kanlarını emerken, vücutlarında taşıdıkları virüs, bakteri veya mikroorganizmaları kişilerin kanlarına bırakmakta, bu durumda pek çok hastalığa yakalanılmasına neden olmaktadır.

Cömert İlaçlama olarak uzun yıllardır hizmet verdiğimiz bu sektör alanında tahtakurusu ilaçlama işlemleri gerçekleştirmekteyiz. Dünya Sağlık Örgütü onaylı ilaçlarımız ile birlikte gerçekleştirdiğimiz tahtakurusu ilaçlama hizmetimizde, insan sağlığına hiçbir zararı bulunmayan ilaçlar kullanırken, tahtakurusu istilalarının tamamen ortadan kaldırılmasını sağlamaktayız.

Kalite ve Güvenin Yeni Adresi: Cömert İlaçlama

Hizmet verdiğimiz Sakarya ili başta olmak üzere İzmit, Düzce ve İstanbul’da da tahtakurusu ilaçlama hizmetimizi en kaliteli, en güvenilir ve en uygun fiyatlı olarak müşterilerimiz ile buluşturmaktayız. Ev, ofis veya otellerinizde oluşabilecek tahtakurusu istilalarından güvenli bir şekilde kurtulmak için alanında uzman kadromuz ile dilediğiniz zaman iletişime geçebilir ve daha huzurlu bir hayat sürebilirsiniz.

https://www.facebook.com/comertilaclama

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

İlaçlama, Dezenfeksiyon ve Fumigasyon hizmetleri için hemen arayın.

WhatsApp