Sakarya Kene İlaçlama

Sakarya Kene ilaçlama fiyatları, şirketi, servisi ve bahçede kene ilaçlaması hizmeti veren Cömert ilaçlama şirketini arayarak kenelerden kurtulun.

0 264 2113203  & 0 554 4424051

sakarya-kene-ilaclama
sakarya-kene-ilaclama

Kene İlaçlama Fiyatları

Bu İlaçlama ihmal edilmemesi ve yapılması gereken zaman dilimleri içerisinde atlanmaması gereken bir konudur. İnsanlara ve hayvanlara tutunarak yaşayan keneler, parazit haşereler olarak dünyanın her yerinde yaşama potansiyeline sahip canlılardır.

Özellikle sıcak ve nemli olan iklimlere sahip bölgelerde yaygın olmaktadırlar ve 900’ü aşkın türleri bulunmaktadır. En yaygın olarak bilinen türleri ise Kırım  – Kongo Kanamalı Ateşe sebep olacak türe sahip olanlarıdır.

İnsan sağlığı açısından oldukça tehlikeli sonuçlara sebep olabilecek bu keneler zehirli olmakta ve virüslerin insanlara ve hayvanlara bulaştırmaktadırlar. Yaşam döngüleri 4 evreden oluşan keneler her evrede farklı kişilere tutunarak yaşar ve bulunduklar vücutlardaki birkaç saat ya da birkaç gün sürecek şekilde kan emerler.

Sakarya Kene İlaçlama Şirketi Servisi

Yaşam alanları olabilecek yerler içerisinde de ormanlar, sulak alanlar, bahçeler, hayvan barınakları gibi bölgeler olmaktadır. Buralarda yaşayan insanlar ve hayvanları sık sık kontrol etmeli ve olası bir kene yapışması durumunda en kısa zamanda çıkarma işlemi mutlaka ama mutlaka bir uzman tarafından gerçekleştirilmelidir.

İlaçlama konusunda tıpkı diğer ilaçlama işlemleri gibi saha işin uzmanına bırakılmalıdır. Sağlık Bakanlığı tarafından gerekli olan eğitimleri alarak ve bu eğitimleri başarılı bir şekilde geçen ekipten oluşan uzman kadrolara sahip işletmeler ile anlaşılmalı ve bu işletmelere yaşanılan alanlar emanet edilmelidir.

Cömert İlaçlama İle Güven

İlaçlama konusunda kullanılan ilaçlar ile insanlara karşı olumsuz bir şekilde zarar vermeyecek ve tamamen kene odaklı ilaçları kullanmaya özen gösteren işletme olarak sizlere ve sevdiklerinize daha güvenilir yaşam alanları sunabilmek için hizmetinizdeyiz.

Hizmetlerimiz içerisinde yer alan kene ilaçlama işleminde tıpkı diğer ilaçlamalarda olduğu gibi 2012 yılından beri deneyimimiz ve bilgi birikimimiz bulunmaktadır. Kazanmış olduğumuz bu birikimler ile her zaman güvenilir ve kalitesinden ödün vermeyen işletme profiline sahip olmayı başardık ve bu yolda da emin adımlar ile ilerlemeye özen gösteriyoruz.

Başta kene olmak üzere tüm ilaçlama konusunda profesyoneli deneyimli kadrosu ve her zaman % 100 müşteri memnuniyeti aynı zamanda da sağlığını esas alan işletme olarak sizlerin yanınızdayız.

https://www.facebook.com/comertilaclama

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

İlaçlama, Dezenfeksiyon ve Fumigasyon hizmetleri için hemen arayın.

WhatsApp