Sakarya Karınca İlaçlama

Sakarya Karınca ilaçlama firmaları arasında yer alan firmamız 7/24 hizmetinizdedir.

0 264 2113203  & 0 554 4424051

sakarya-karinca-ilaclama
sakarya-karinca-ilaclama

Sakarya Karınca İlaçlama

Karıncalar doğada en çok bulunan böceklerdendir. Her ne kadar karınca dediğimizde tek bir böcek çeşidi olsalar da kendi içlerinde pek çok farklı karınca türü vardır. Bunların bazıları herhangi bir zarar vermezken bazıları ısırabilir ve insanların yaşam alanlarına dahil olduklarında geçtikleri yerlerden aldıkları bakterileri, mikropları gittikleri her yere taşıyabilirler.

Karıncaların en temel özelliklerinden birisi koloni halinde yaşamalarıdır. Bu yüzden herhangi bir yerde bir tek karınca görür ve müdahale etmezseniz kısa sürede orada devasa bir koloniyle karşılaşabilirsiniz. Çünkü karıncaların esrarengiz bir haberleşme sistemleri vardır. Kendilerine bir yol çizerler ve hedefe ulaşmak adına yollarını ne yapar eder bulurlar. Kendi sınırları dışına çıktıklarında da rahatsızlık oluşturmaya başlarlar. Sakarya karınca ilaçlama alanında faaliyet gösteren Cömert İlaçlama Dezenfeksiyon firmamız tam da bu noktada imdadınıza yetişiyor ve kalıcı olarak karıncaları mekanlarınızdan uzaklaştırıyor.

Sakarya Karınca İlaçlama Nerelerde Yapılır?

Karıncalar yer altında kendilerine adeta bir şehir konseptinde yaşam alanları kurarlar. İnsanların yaşadıkları yerlere de çeşitli amaçlarla girerler. Bu yüzden karıncalar her türlü yapıda, her türlü coğrafyada ortaya çıkabilir. Sakarya karınca ilaçlama firması olarak bugüne kadar tek katlı müstakil evlerden 6-7 katlı apartmanların en üst katlarında dahi karınca şikayetleri almış bulunuyoruz. Yapıların yeni ya da eski olmasının da çok bir anlamı yok. Kendileri için doğru yolu bulduklarında şehirlerin en merkezi yerlerinde dahi karıncalar görülebilir.

Firmamız bu alanda deneyimi, tecrübesi ve uzmanlığı ile öne çıkmakta, her birisi alanında yetişmiş, eğitimli ve özverili bir ekiple çalışmaktadır. Çünkü karıncalarla mücadele ederken doğru yerlere doğru hamleler yapıldığı taktirde başarıya ulaşılabilir. Kaliteli hizmet, kesin çözüm merkezli çalıştığımız için bugüne kadar yüzde 100 müşteri memnuniyetiyle öne çıkıyoruz ve şu alanlar başta olmak üzere ilaçlama yapıyoruz:

  • Kreş ve okullarda karınca ilaçlama,
  • Evlerde karınca ilaçlama,
  • Fabrika ve endüstriyel alanlarda karınca ilaçlama,
  • İşyerlerinde karınca ilaçlama,
  • Sitelerde karınca ilaçlama,
  • Konteynerlerde karınca ilaçlama.

Profesyonel Sakarya Karınca İlaçlama Hizmeti

Karınca ilaçlamada proje detayları uygulama alanına göre değişir. Bunun nedeni her yapıda karıncaların en fazla bulunabilecekleri, en sık kullanabilecekleri yerler farklıdır. Bu yüzden ilk olarak karıncaların nerden geldiği, neden geldiği tespit edilmelidir. Sonrasında kullanılacak ilaçların kaliteli olması gerekir.

Firmamız Sakarya karınca ilaçlama konusunda insan sağlığına ve çevreye zararsız, tamamen karıncalar için özel üretilmiş, sertifikalı kimyasallar kullanmaktadır. İlaçlarımızın uygulaması noktasında dünya standartlarında ekipmanlardan yardım alınmakta, ekipmanlarının kullanımı konusunda da ekiplerimiz eğitilmektedir. Ön inceleme sonrasında bir yol haritası çizilmekte, karıncaları uzun yıllar dışarda tutacak çözümler tarafımızca geliştirilmektedir.

Cömert İlaçlama Dezenfeksiyon firmamız yalnızca Sakarya’da değil; İzmit, Düzce ve İstanbul’da da hizmet vermeye devam etmektedir. Karıncaya dair yaşadığınız en ufak sorunda bir telefon kadar yakınınızda bulunmaktadır.

https://www.facebook.com/comertilaclama

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

İlaçlama, Dezenfeksiyon ve Fumigasyon hizmetleri için hemen arayın.

WhatsApp