Sakarya Fabrika Dezenfeksiyonu

Sakarya Fabrika dezenfeksiyonu ve dezenfekte çalışması yaptırarak toplu çalışılan mekânların güvenliğini,hijyenini kolaylıkla sağlayabilirsiniz. Hemen Arayın.

0 264 2113203  &  0 554 4424051

sakarya-fabrika-dezenfeksiyonu
sakarya-fabrika-dezenfeksiyonu

Fabrika Dezenfeksiyon

Temizlik hayatımızın her alanında çoğumuzun asla taviz vermediği hassasiyetler arasında gelir. Özellikle fabrika gibi toplu ortamlarda daha çok önem kazanan hijyenin sağlanması için birçok firma hizmet vermektedir. Ancak temizlik ne kadar önemli ise tercih edilen firmalar da en az o kadar önemlidir. Firmamız Sakarya fabrika dezenfeksiyonu konusunda kazandığı tecrübe ve deneyimlerle müşteri memnuniyetini kazanmış ve geniş kitleler tarafından tercih edilen ilk adreslerden olmayı başarmıştır.

Fabrika Dezenfeksiyonu Nasıl Yapılmalı?

Yıllardır uygulanan klasik yöntemler günümüz koşullarında dirençli bir hal alan mikroorganizmalar üzerinde istenen etkiyi gösterememektedir. Özellikle toplu alanlarda yayılan nezle, verem, bronşit gibi rahatsızlıkların temelinde temizlik malzemelerine karşı direnç gösteren bakteriler vardır. Dezenfekten işlemini uygulayan firmaların gelişmeleri yakından takip edip en etkili malzemeleri tercih etmeleri gerekir.

Genellikle üç ayda bir yapılması önerilen fabrika dezenfeksiyonu Sağlık Bakanlığı’nın ilgili yönetmeliği çerçevesinde her ayrıntıya dikkat edilerek yapılmalıdır. Firmamızın da bu temele dayalı prensiplerle sunduğu hizmette en çok dikkat edilen noktalar şu şekildedir:

  • Dezenfeksiyon işleminin uygulanacağı alan ayrıntılı bir şekilde temizlenmelidir.
  • Bu alanda başka çalışmalara izin verilmemelidir.
  • Dezenfeksiyon işlemi, yapılan tüm yüzeylere dikkatle uygulanmalı ve nüfuz etmeyen yer kalmaması hususunda hassasiyet gösterilmelidir. Bu hizmeti veren firmaların fabrika çalışanları başta olmak üzere her acıdan hassas davranıp güveni ve hijyeni sağlaması gerekir.

Sakarya Fabrika Dezenfekte İşlemi

Fabrika dezenfeksiyonu yapan firma sayısı çok fazladır. Ancak az önce yukarıda belirttiğimiz kriterler göz önünde bulundurulup bu alanda doğru seçim yapılması gerekir. Çünkü yapılan işlem genel olup sonuçlar açısından büyük önem taşımaktadır. Öncelikle dezenfeksiyon işlemi yapılacak fabrika hakkında ön araştırma yapılıp bilgi toplanmalıdır. Bu bilgilerin başında söz konusu fabrikanın alanı, çalışan sayısı, üretilen ürünler ve bu ürünlerin özellikleri gelir. Detaylı ve özenle hizmet veren firmamız yönetmelik kriterlerini esas alarak işlemin yapıldığı tarih ve benzeri bilgileri de yazılı olarak belgeleyerek kusursuz bir hizmeti hedeflemektedir.

Alanında uzman ekibimizle içinize sinecek mükemmel sonuçlarla işimizde iddialıyız. Firmamız başta Sakarya ili olmak üzere İzmit, Düzce ve İstanbul illerinde de aktif olarak hizmet vermektedir. Profesyonel ekibimizle size sunduğumuz hizmet ile ilgili ayrıntılı bilgi almak veya faydalanmak için iletişim bilgilerimize bakabilirsiniz.

https://www.facebook.com/comertilaclama

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

İlaçlama, Dezenfeksiyon ve Fumigasyon hizmetleri için hemen arayın.

WhatsApp