Sakarya Ev Dezenfeksiyonu

Sakarya Ev dezenfeksiyonu ne kadar, fiyatları, nasıl yapılır, ev dezenfekte firmaları, şirketleri, ilaçlama için hemen bizi arayın.

0 264 2113203  // 0 554 4424051

sakarya-ev-dezenfeksiyonu
sakarya-ev-dezenfeksiyonu

Evimizde dolaşan böcekler ve fareler her zaman ailemizi, evcil hayvanlarımızı ve mülkümüzü tehlikeye atar. Çünkü böcekler ve fareler, çok sayıda mikroorganizma taşıyarak çeşitli sağlık sorunlarına neden olurlar. Profesyonel ilaçlama tekniğimiz ile evde sprey uygulaması, evlerimizi bu zararlı organizmalardan her zaman korumanın en etkili ve en güvenli yoludur. Evde ilaçlama, evinizi bu zararlı türlerden korumak için en kullanışlı yöntem ev dezenfeksiyon işlemidir.

Ev dezenfeksiyon hizmet işlemlerimiz sonrasında sizlere tamamen zarar vermeyecek ilaçlar kullanmaktayız. İlaçlarımız insanlara karşı tamamen zararsız ve güvenilirdir. Ev dezenfeksiyonu sırasında en çok dikkat edilmesi gereken konulardan biri ise evin camları tamamen kapalı ve bir gün boyunca hiçbir şekilde açılmaması gerçeğidir eğer açılırsa yapmış olduğumuz bütün ilaçlama işlemleri başarısız olur.

Son aylarda ortaya çıkan Covid-19 salgını içinde farklı dezenfeksiyon işlemlerimi uygulamaktayız. Covid-19 bulaşıcı hastalık için daha titiz ve dikkatli davranmaktayız. Covid-19 virüsü 2 saatten fazla havanın yoğunluğuna göre değişen sürelerde havada asılı kalmaktadır bu yüzden, dezenfeksiyon uygulamalarımızı bu önemli bilgiye dayanarak yapmaktayız.

Evler, insan hayatının büyük bir kısmını geçirdiği ortak alanlar içerisinde yer almaktadır. Bu ortak alanların da gerekli olan temizliği ve hijyeni sağlanmadığı takdirde sağlık açısından risk taşıyan alanlar haline gelmesi kaçınılmazdır.

Sakarya Ev dezenfeksiyonu da bu konuda önemli olan bir husus olmaktadır. Çünkü ne kadar temizliği yapılsa da yüzeylerin sadece bir kısmı temiz kalmakta diğer alanlar yine aynı hali ile kalmaktadır. Bu alanlar içerisinde duvarlar, tavanlar gibi temizliği zor ve zahmetli olan yerlerde bu temiz alanlar içerisine giremediği için mikrop ve bakterilerin yaşama alanları ve çoğalmaları açısından uygun ortam sağlamaktadırlar.

Ev Dezenfeksiyonu Ne Kadar?

Bizler de evlerinizde daha sağlıklı ve güvenilir yaşam alanları sunabilmek amacı ile dezenfeksiyon konusunda en büyük yardımcınız olarak hizmetinizdeyiz. Sağlık açısından hiçbir sorun yaratmayacak ilaçlarımız ve uzman ekibimiz ile sizlere hizmet verebilmekten büyük mutluluk duymaktayız.

Sağlık Bakanlığı tarafından verilen eğitimleri alan ve bu eğitimler sonucunda sınavdan başarılı olan kişilerden oluşan uzman ekibimiz ve en kaliteli ilaçlama malzemelerimiz ile ev dezenfeksiyonu konusunda yıllardır vermiş olduğumuz kaliteli hizmete kaldığımız yerden devam ediyoruz.

Çocuklu ailelerin, evcil hayvanları olanların, evinde hasta bakımı yapanların, hamilelerin güven içerisinde ilaçlama konusunda bizi tercih edebilmeleri için ilaçlarımızı ona göre ayarlıyoruz. Yani sağlık açısından hiç kimseye zarar vermeyecek bir ortamı ve yanında da hijyeni sizlere sunuyoruz.

Burada değinmemiz gereken tek bir husus ise yapılan ilaçlama esnasında ve sonrasında mutlaka camların ve her yerin kapalı olması ve ilacı bir gün boyunca evin her yerine iyice yayılarak işlemesidir. Aksi takdirde yapılan ilaçlama işlemi başarısız bir şekilde sonuç vermektedir.

Sakarya Ev Dezenfeksiyonu Nasıl Yapılır?

Sakarya Ev dezenfeksiyonu konusunda da özellikle içinde bulunan pandemi dönemini düşünüp bu konu için de özel bir dezenfeksiyon işlemi uygulamaktayız. Bu dönemde temizlik ve hijyen konusunda daha çok dikkatli e temkinli olunması gerektiği ortamı yaşadığımız için en sık kullanılan evlerimizin ortamı da bu anlamda asla ihmal edilmemesi gereken bir yer olmaktadır.

Bu sebeple evlerinizde bu dönemde de gönül rahatlığı ile oturabilmeniz için sizlerin her zaman ve her konuda olduğu gibi bu konuda da yanınızda olduğunuzu belirtmekten dolayı büyük mutluluk duyduğumuzu belirtmek isteriz.

https://www.facebook.com/comertilaclama

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

İlaçlama, Dezenfeksiyon ve Fumigasyon hizmetleri için hemen arayın.

WhatsApp